Наркоманіяце надзвичайно сильний потяг до наркотичних речовин, який носить хворобливий характер. Це захворювання лікувати досить тяжко, оскільки звичка вживати седативні препарати та засоби, які викликають появу галюцинацій, надзвичайно шкідливо впливають на психіку людини. Це пов’язано з тим, що речовини наркотичної дії порушують здорове сприйняття світу і адекватну поведінку в суспільстві хворої людини. А через деякий час чинять фізичну поразку тіла. Лікування наркоманії являє собою цілий комплекс психологічних та фізичних методів.img-20160821-wa0003

Слід звернути увагу на те що, якщо не застосовувати певні заходи з лікування наркоманії, то симптоми будуть тільки збільшувати свої обороти, а форма хвороби набувати все складніший характер. Це загрожує тотальним ураженням особистості і необоротними процесами в організмі людини, які спричиняють небезпеку для оточуючих та життя наркотично залежного. Наркоманія в Україні все частіше спостерігає такі випадки та потребує обов’язкової ліквідації.

Основні причини наркоманії

Перед тим як розпочати лікування наркозалежності, необхідно встановити причини хвороби. Їх існує досить різноманітна кількість. Для кожної залежної людини причини суто індивідуальні. Головні з яких виникають в результаті соціальної незахищеності, неприйняття людини в суспільстві та проблем у сімейних стосунках.

Найпоширеніші причини наркоманії

Лікування наркоманії Львів – один з найпопулярніших та затребуваних запитів. Статистичні данні міста Львова показують такі найбільш розповсюджені випадки зародження наркотичної залежності:

 • 1.Різноманітні душевні та внутрішні розлади (родинні сварки та непорозуміння, життєві неприємності та проблеми соціального характеру)
 • 2.Цікавість до спроби щось нового та пошук гострих відчуттів
 • 3.Вплив поганого оточення, яке наполягає на прийнятті наркотичних речовин
 • 4.Популярність та доступність купівлі цих препаратів

Ці основні фактори, а також ряд додаткових, які носять індивідуальний характер, дають потужний поштовх до розвитку наркоманії та деградації суспільства.
Ознаки хвороби наркоманією
Слід бути обізнаним з ознаками наркоманії, щоб мати змогу надати своєчасну допомогу оточуючим, які набули страшну хворобу під назвою наркоманія. Необхідно запам’ятати такі ознаки:

 • 1.Різкі коливання настрою. Швидка зміна життєрадісного та енергійного стану на лінь та небажання до праці.
 • 2.Зміна режиму сну. У денний час доби людина перебуває у сонливому стані, а у вечорі набуває бадьорості.
 • 3.Зміна кількості їжі, що вживається під час доби. Людина може зовсім нічого не їсти та нормально себе почувати, або навпаки вживати дуже багато їжі.
 • 4.Інші ознаки, які носять досить різноманітний характер – замкнутий та пригнічений стан, прояви агресії, втрата інтересу до захоплень, погіршення мислення та уваги.

Окремо кожна з цих ознак не говорить про набуття наркоманії. Якщо ви спостерігаєте сукупність наведених ознак, то терміново вживайте заходи по боротьбі з хворобою.
Симптоми наркозалежності
В результаті захворювання життя наркомана руйнується на очах. Хвора людина поступово починає втрачати повагу та набуту репутацію протягом багатьох років у суспільстві, роботу, гроші, близьких людей, а також внутрішні людські якості. Тому лікування наркозалежності стає все більш актуальним питанням. Пропонуємо розглянути які ж виділяють симптоми, котрі повинні насторожити самого наркомана та оточуючих : свербіж носу та обличчя, розширення або звуження розмірів зіниць, почервоніння, блідний стан, або набряклість обличчя, збільшення вологості шкіри, підвищення слиновиділення, уповільнення чи прискорення ритму серця, скорочення або почастішання частоти дихання, серцева аритмія, стрибки артеріального тиску,сухість у ротовій порожнині й носоглотці, незоровий апетит та спрага, млявість, сонливість, блювотні рефлекси, тривожний стан, погіршення уваги та мислення, слухові та зорові галюцинації, почуття втрати ваги тіла, метушливість,невиразна мова, роздвоєння в очах… Цей перелік можна нескінченно продовжувати.img-20160113-wa0001

На сьогоднішній день наркоманія в Україні діагностувала всі ці симптоми та спроможна ефективно та успішно їх усунути. Але існують деякі аспекти, що перешкоджають процесу лікування – хворий зазвичай бреше доктору і рідним намагаючись знизити потребу в лікуванні, щоб мати змогу отримати бажану дозу. Це перешкоджає боротьбі з наркозалежністю.
Сходини наркотичної залежності
Виділяють чотири сходинки наркозалежності:

 • 1.Перший етап вживання речовин наркотичного стану – з’являється з приводу цікавості та бажання відчути щось нове, а також інші приводи до першого застосування. Перші дози наркотику спричиняють збій мозкового балансу нейронів, що викликає цілий пік відчуттів та фізичну насолоду. Але за ці відчуття організм платить досить дорого.
 • 2.Другий етап, названий першою стадією наркоманії – людина вже усвідомлено прагне отримати задоволення. Хвора людина всіляко спростовує своє бажання до наркотиків, ретельно планує їх прийняття і не може веселитися без цих речовин. Людина починає поступово збільшувати дозу та замінювати наркотичні речовини на більш сильніші за дією.
 • 3.Третій етап, або друга стадія. Наркоманія на цій стадії спричиняє шкідливі наслідки здоров’ю. Хворого турбує ломка, дратівливі відчуття після вживання препарату, поява інфекційних захворювань. Відбувається втрата контролю над своїми діями і проблеми з правоохоронними органами.
 • 4.Найважчий етап – третя стадії. Хворий відчуває постійну залежність, спостерігається різке погіршення стану здоров’я, виникнення все нових хвороб та спроб покінчити життя самогубством. Відбуваються незворотні фізіологічні зміни, людина цілком залежить від наркотиків і не може жити без чергової дози.

Необхідна поведінка з наркоманами
лечение наркомании во львоеЯк вчинити, якщо ваш родич став наркоманом? Не потрібно впадати у відчай та починати використовувати ультиматуми, закривати хворого в кімнаті і т.д. Це не приведе до добра, а тільки викличе агресію з боку хворого. Зверніть увагу, що сама людина, ніколи не визнає залежність.

Лікування наркоманії Львів успішно справляється зі своїм завданням. Запасіться купою терпіння, не звинувачуйте себе і хворого родича у хворобі та проявляйте максимум любові та турботи. Зичимо скорішого одуження!