Наркоманії – жахлива хвороба, яка здатна забрати велику кількість життів

Лікування наркоманії в Луцьку є не менш актуальним питанням, ніж в інших містах України. Часто люди втомлюються від оточуючих проблем цього світу, страждають самотністю і залишаються один на один зі своїми проблемами. Хтось не бачить майбутнього і цілей, про які мріяв у дитинстві.

А є люди, які живуть настільки розкутим і безтурботним життям, що часом, озираючись назад, розуміють, що загнали себе в пастку. На жаль, багато хто бачить уявні двері, зайшовши в які, потрапляють в інший світ, такий, про який вони завжди мріяли. Йдеться про наркологічної залежності, яка стала болючим питанням для багатьох сімей і соціуму в цілому.

Наркоманія – це не вирок, і всі часто чують про це. Однак, це вважається хворобою, яку слід лікувати на психологічному рівні. На жаль, багато наркоманів стають ізольованими від суспільства, що сприяє більшій залежності – як фізичній, так і психологічній. Життя наркомана протікає в одному кольорі, до якого він швидко звикає. Його оточують подібні люди і разом вони вживають наркотики, ведуть складний спосіб життя.

Чому вилікуватися від залежності можна лише завдяки грамотному лікуванню?

Грамотне лікування наркоманії Луцьк включає в свою програму комплекс продуманих заходів, заснованих на зарубіжній практиці. Програма відрізняється ефективністю і ставить перед собою мету повного одужання людини.

Вона включає в себе відмову від усіх видів наркотиків, відновлення в соціальному середовищі, психологічну допомогу, створення дружньої атмосфери. Все це входить в зарубіжну систему «12 кроків». Лікування наркоманії ведеться різними методами. Однак, система «12 кроків» діє не медикаментозно, тобто не просто глушить бажання вживати наркотики, а впливає на усвідомлення реальності. Тобто, людина поетапно усвідомлює, що вона наркоман і це їй не потрібно.

Луцьк лікування наркоманії в реабілітаційному центрі – це погляд у майбутнє. Використовується найбільш ефективна система «12 кроків», яка застосовується за кордоном, в розвинутих країнах Європи. Ключова риса методики – це майже повна відсутність медикаментів, які можуть застосовуватися в мізерній кількості і строго на початковому етапі «ломки» хворого

Мета правильного курсу реабілітації в центрі – це повернути свідомість наркомана до соціального життя. Розвинути в ньому почуття власної гідності, бажання радувати свою сім’ю і близьких людей.