Лікування наркоманії сучасними методами

Лікування наркозалежності – складний і відповідальний процес, який вимагає не тільки кваліфікованого медичного сприяння, а й чималих зусиль з боку пацієнтів і їх близьких. Хворий повинен сам чітко усвідомлювати, що хоче остаточно позбутися шкідливої звички і повернутися до нормального способу життя. Лікування наркоманії Суми в нашому медичному центрі проводиться за спеціальною програмою з упором на комплексну психологічну допомогу, а не безперервну трудотерапію, як у багатьох інших лікувальних установах. Спеціалісти закладу докладають максимум зусиль, щоб хворий назавжди забув про наркотики, зміг влаштуватися на хорошу роботу, завів сім’ю і дітей, став повноцінним членом соціуму. Ми, як досвідчені фахівці, можемо з упевненістю сказати, що наркоманія – це не просто шкідлива звичка, а хімічна залежність, яку можна порівняти з небезпечною хворобою і має не менш серйозні наслідки. Людина не тільки псує здоров’я, а й позбавляється своїх основних цінностей, поглядів, прагнень.

Професійне лікування – швидкий шлях до повноцінного життя

Методика нашого лікування заснована на тому, щоб дати хворому самому усвідомити всю серйозність і глибину проблеми, що склалася. Тільки так можна почати ефективну боротьбу із згубною звичкою і боротися за тривалий результат. Для цього буде потрібно чимало зусиль не тільки з боку лікарів, а й самого хворого, якого працівники лікувального закладу всіляко підтримуватимуть і не дадуть ні в якому разі опустити руки. Лікування наркоманії в місті Суми – процес не швидкий і складається з декількох етапів. Перед початком повноцінної терапії проводяться такі підготовчі заходи як зняття ломки, детоксикація, тимчасове усунення фізичної тяги до наркотичних речовин, відновлення організму. Без всіх перерахованих вище кроків неможливо почати повноцінне лікування, але все найскладніше і найважливіше очікує пацієнта попереду. Переваги проходження лікування в нашому реабілітаційному центрі:

  • повна конфіденційність – наші лікарі не розголошують жодних даних про пацієнтів, зберігаючи лікарську таємницю;
  • процес детоксикації і лікування проводять кращі фахівці з багаторічним досвідом, використовуючи максимально ефективні і безпечні методики;
  • високий рівень сервісу;
  • під час всього періоду лікування пацієнт знаходиться в хороших комфортних умовах;

У нашому центрі використовуються виключно сучасні та ефективні методики, високий результат яких доведено успішним лікуванням тисяч пацієнтів, які не тільки позбулися патологічної залежності, але і дуже швидко повернулися до нормального способу життя.