Що робити, якщо близька людина почала приймати наркотичні речовини?

Незважаючи на те, що більшість важких ліків в аптеках продається за рецептом, наркоманія в країні зростає Лікування наркоманії в тернополіі процвітає. А що найстрашніше – зменшується віковий поріг. Реєструються випадки залежності у школярів. Тому думати, що проблема не торкнеться вашої сім’ї – не варто.

Біда може прийти навіть в благополучні і забезпечені сім’ї. І якщо є підозри або повна впевненість в тому, що хтось із членів родини вживає наркотики, то обов’язково потрібно звертатися в спеціалізовані установи. Розмовами, і погрозами проблему вирішити в такому випадку не вдасться. У даному випадку необхідне лікування наркоманії в Тернополі.

Що робити родичам, якщо вони дізналися про наркологічної залежності одного з членів сім’ї?

  • Створити домашню невимушену атмосферу і поговорити з хворим.
  • Ні в якому разі не приховувати свою обізнаність, думаючи, що людина сама усвідомлює проблему.
  • Поговорити про можливі шляхи виходу з ситуації, що склалася.

Важливо якомога швидше і раніше почати боротьбу з залежністю, тоді лікування наркоманії Тернопіль пройде швидше і легше. І хворий з більшою ймовірністю не повернеться до наркотиків. Статистика показує, що ті, хто проходить терапію в реабілітаційних центрах, мають всі шанси забути про залежність.

Чотири етапи, завдяки яким лікування наркозалежності в Тернополі пройде успішно

  1. На початковому етапі, якщо хворий знаходиться під дією препаратів і його стаж у вживанні наркотиків великий, то такого залежного виводять з наркотичного запою медикаментозно.
  2. Після проходження першого етапу, коли людина починає тверезо оцінювати ситуацію, її переводять в загальну палату. Спілкування з людьми, які теж перебувають у схожій ситуації, допомагає пацієнтам зрозуміти і усвідомити згубність впливу наркотиків.
  3. Спільна психологічна терапія, яка займає половину від усього часу перебування пацієнта в центрі, не тільки позбавляє від залежності, але і повністю змінює погляди на майбутнє.
  4. Повне емоційне, фізичне і психологічне відновлення дозволяє повернутися до звичайного життя.

За весь час реабілітації пацієнт, який перебуває на лікуванні, повинен не тільки фізично позбутися наркологічної залежності, але і усвідомити, прийняти проблему психологічно. Тернопіль лікування наркоманії в сучасному центрі показує відмінну статистику. Саме тому слід звертится сюди.