Наркоманія стає важливішою, ніж необхідність їсти або спати. Бажання отримати і використовувати препарат заповнює кожен момент життя людини. Вона може робити майже що завгодно — лежати, красти або завдавати болю іншим людям. Продовжуючи прийом наркотиків, залежна особа не розуміє того, що за такі вчинки її можуть заарештувати.

Наркоманія — це захворювання мозку.

  • Наркотики змінюють те, як працює мозок.
  • Ці зміни можуть тривати довгий час.
  • Вони викликають серйозні порушення, такі як перепади настрою, втрата пам’яті, навіть проблеми з мисленням і прийняттям рішень.

Наркоманія — це хвороба, так само як діабет і рак, тому це не просто слабкість або ще одна погана звичка. Люди з усіх верств суспільства, багаті чи бідні, можуть стати залежними. Наркоманія може статися в будь-якому віці, але зазвичай починається в молодому.

Лікування наркотичної залежності

Лікування допомагає людині припинити вживання наркотиків, до яких вона звикла. Воно включає групову або індивідуальну терапію, або і те, і інше. Таким чином, залежна людина вчиться боротися із закликами до повторного вживання наркотиків. Це допомагає їй відновити контроль за своїм життям.

Люди починають приймати наркотики з різних причин. Іноді це тому, що вони засмучені через особисті проблеми і не знають, як впоратися з ними. Але наркотики тільки погіршать ситуацію. Лікування наркоманії, зокрема в місті Київ, допоможе залежним особам впоратися з негараздами в їх житті, такими як сімейні конфлікти, безгрошів’я або втрата роботи.

Використання наркотиків може зіпсувати кожну сферу життя людини. Тому лікування повинно працювати над усім: відносинами, роботою, тим, як людина розважається, і як справляється з проблемами.

Різні види терапії, що являються невід’ємною частиною процесу лікування наркоманії в місті Києві, допоможуть особі, яка тільки починає звикати. При цьому вона не обов’язково повинна знаходитися на самому дні. Коли хтось кидає наркотики і починає вчитися жити без них, то можна говорити, що він «в процесі одужання». Чим швидше розпочнеться процес одужання і відмови від небезпечних наркотичних речовин, тим більше шансів, що залежна людина не повернеться до колишньої смертельної звички. Тому не зволікайте і при найменшій підозрі звертайтеся до реабілітаційного центру.