Лікування наркоманії сьогодні: анонімність та довготривалий результат гарантований!

распорядок дняЗдоровий спосіб життя не допускає вживання психоактивних речовин, алкоголю та никотину, оскільки
тривале чи надмірне їх споживання призводить до тяжких наслідків для здоров’я в цілому та для суспільного благополуччя особи. Лікування наркоманії дає стабільний результат, коли людина добровільно відмовляється від прагнення будь-яким чином досягти наркотичного сп’яніння та погоджується отримати допомогу від професіоналів.

Помітили аномальний розлад психики у близької людини, хвилюєтеся, що її залежність стала не тільки психологічною, але й фізичною, – звертайтеся за консультацією до спеціалізованих закладів, які анонімно нададуть поради щодо лікування наркоманії у Львові. При бажанні позбутися дурної звички реабілітаційні центри мають значні переваги, оскільки вони забезпечені висококваліфікованими фахівцями-медиками та психологами, використовують найсучасні методики та здобули неабиякий досвід з приводу повернення громадян до здорового способу життя.

Програма успішної реабілітації

Медикаментозно позбавити пацієнта присутності шкідливих речовин у його організмі – це лише один із кроків, який проходить підопічний. Найважливіше – створити для нього комплекс заходів, на кожному етапі яких особа буде відчувати себе взмозі контролювати емоції, добровільно ставити собі цілі і самостійно робити кроки до них. Не повернутися до вживання наркотиків – ось основна мета того, хто звернувся по допомогу до фахівців!

Наркологічний центр Львів пропонує декілька етапів, у них різна тривалість та різні завдання:

  • підготовчий та медичний, на яких наркозалежні знайомляться із умовами, строками видужання, реабилитационный центр во львовеформують особисту мотивацію,
  • реабілітаційний, під час якого з пацієнтом обговорюються його проблеми, причини, які змусили його ступити на хиткий шлях з наркотиками, та відшукуються індивідуальні способи виходу із стресів без вживання наркотичних засобів,
  • ресоціалізаційний, коли громадянин, який видужав, повертається до життя у соціумі чи отримує задля цього додаткові спеціальності,
  • післяреабілітаційний, який передбачає постійний контакт із колишнім пацієнтом, надання необхідних консультацій (юридичних, психологічних, медичних) йому чи його рідним та інше.

Ті, кому наркологічний центр допоміг подолати негативну залежність, часто стають справжнім реальним

прикладом для новачків. Успішні колишні наркомани добровільно надають консультації, ведуть пропаганду здорового способу життя, а інколи навіть і працюють в реабілітаційних центрах.