Лікування наркологічної залежності

Наш наркологічний центр надає різноманітні послуги лікування та реабілітації наркозалежних громадян. Ми допомагаємо позбутися усіх найбільш поширених видів залежностей:

 • наркотичної;
 • спайсової, тобто залежністі від прийому спайса та інших курильних сумішей;
 • алкогольної;
 • ігрової.

Інші причепливі пристрасті піддаються лікуванню дуже поступово і неодмінно за допомогою психотерапевта. Його втручання край важливе для особи, яка легко підкорюється маніям. Бо відомі випадки, коли одна залежність відступає, але швидко змінюється іншою.

Наша установа не відмовляє особам із складним переплетінням кількох залежностей (полізалежність). Тут потрібен особливий підхід. Наші фахівці детально вивчають та аналізують історію хвороби, а потім вже призначають та проводять курс.

Ваше перебування у клініці буде повністю анонімнимvk_saved_photo_-635858466646212902

Принаймі половина тих, хто вирішив боротися із залежністю, побоюється розголошення своєї таємниці. Наше суспільство ще не навчилось відноситися до наркозалежних співгромадян, як до хворих людей. Не рідкісні випадки, коли родина юнака чи дівчини, що потрапив у біду, зазнає переслідувань з боку знайомих. В рідному мікрорайоні нехтують спілкуванням з ними, бояться повернення хворого додому, проклинають.

Наркологічний центр Львів гарантує повну анонімність особам, потребуючим допомоги. Коли ви обираєте спеціалізований медичний заклад для близької людини, майте на увазі цей важливий нюанс. Наше відношення щодо персональної інформації конфіденційні на 100%. Лікування у такому форматі надасть вам і безпосередньо залежному впевненість у правильностіприйнятого рішення – звернутися до професіоналів.

Як здійснюється одужання наркозалежного. Етапи лікування

Як ібудь-яка хвороба, наркозалежність потребує провести ретельну діагностику. Від її досконалості багато в чому залежить успіх. Саме тільки перебування в цих стінах не вилікує; тверді обіцянки не зроблять чуда. Тільки спільні зусилля докторів і пацієнта дадуть гарантований результат. Лікарі повинні розробити індивідуальну програму. Тому першим кроком є встановлення деяких фактів.

 • Як довго тримає залежність.
 • Які речовини вживаються.
 • Як реагує організм саме цього пацієнта, особливості психіки.
 • Як сильно людина прагне позбутися залежності, вірить в успіх.

Після отримання ясності в перебігу процесу, наркологічний центр у Львові починає застосовувати конкретні дії. Програма передбачає такі кроки.

 • 1.По перше треба домогтися зняття ломки. Доки над організмом домінує абстинентний синдром, людина не зможе адекватно реагувати на звернені до неї слова.
 • 2.Етап медикаментозної детоксикації. Цей шаг грає важливішу роль. Під впливом ліків, які вводять капельно, усі тканини організму очищуються від наркотичних речовин. Тривалість цього етапу залежить від багатьох складових: частота и термін вживання, рік людини, індивідуальні особливості.
 • 3.Тепер, коли хімічний вплив усунуто і він не провокує повторне вживання, у боротьбу вступають психотерапевти.

Пацієнт вчиться перемикати увагу до інших видів діяльності. Він згадує свої захоплення читанням, слуханням хорошої музики, тощо. Йому відкривається життя з іншої, тимчасово забутої сторони. У нашому наркологічному центрі людина поступово позбувається рефлексорного потягу «прийняти дозу». «Доза» не є вже для нього єдиним спасінням від всіх бід.

Як повернутися до життя – соціальна реабілітація у центрі
img-20160113-wa0001-1Наша клініка у Львові не тільки лікує. Тут затьмарену людину навчають жити з чистого аркуша. Хворий на наркотичну залежність громадянин втрачає досвід людського спілкування, він залишається поза суспільства. Як розмовляти, знаходити загальні інтереси з конкретною людиною, групою? Як здолати страх спілкування, боязнь нарікань на незвичну поведінку? Білий світ лякає широтою и розмаїттям. Колишній наркозалежний не залишається сам на сам з цими питаннями. На етапі соціалізації, що обов’язково входить до числа послуг центра, він отримає багато умінь.

Пацієнту після одужання гарантовано кваліфіковану підтримку лікарів. Ми здійснюємо повний перелік необхідних дій. Він включає послуги діагностичного, терапевтичного характеру. З моменту надходження новачка в наркоцентр і до одужання лікарі поступово вивчають його. Згодом вони вже розуміють, як повернути людину до реального життя. Про особистість кожного з підопічних зібрано повну інформацію, а саме:

 • риси характеру і темперамент;
 • сильні і слабкі сторони;
 • емоційність;
 • схильність до творчості, напрямок духовних пошуків.

Тепер ця людина знайома фахівцям як рідна. Є впевненість, що соціалізація колишнього наркомана пройде успішно, позитивний результат буде закріплено на довгі роки, а можливо, назавжди.

Як складається життя далі – реабілітація після виписки з центру

Програма реабілітації охоплює також нагляд за початком життя колишнього хворого, а тепер абсолютно здорової людини. Саме таким виходить пацієнт з нашої клініки. Тепер йому належить знайти роботу, і ми допомагаємо з працевлаштуванням. Якщо потрібно, людина має обрати нову професію чи підвищити кваліфікацію з наявних спеціальностей.

Колишній наркоман тепер повноцінний громадянин, який може завести сім’ю, навчатися, зайнятися бізнесом, зробити кар’єру. Відомо багато випадків, коли наші клієнти самі починають проводити антинаркотичну пропаганду. Їх успіхи в цьому напрямку дуже значні – як вчорашнім братам по нещастю їм довіряють.

Ви обираєте наш центр без сумнівів

Наркологічні центри діють у всіх містах країни.

Наш обирають свідомо, вивчивши інформацію про поширені послуги, уважне ставлення персоналу, професіоналізм лікарів. Ви маєте змогу дізнатися про результати перебування у нас з відгуків колишніх наркозалежних громадян. І це є найкращий показник нашої успішної наполегливої праці з кожним пацієнтом.

В нашій клініці вам гарантовано анонімне лікування. Усі етапи програми підбираються обґрунтовано і індивідуально. Ми надаємо консультаціїу необмеженій кількості. Ви отримаєте також відповіді на всі хвилюючі питання. Наші пацієнти після виписки повертаються до нормального, наповненого подіями життя.