Особливості лікування наркозалежності

Раніше наркозалежність прирівнювалась до невиліковних захворювань. Звільнитись від неї медичними методами було практично неможливо. Організм пацієнта очищували від токсичних речовин, приводили в нормальну фізичну форму. Але ліки не здатні вплинути на свідомість. Залежність — це хвороба різностороння. Викорінити її вдається лише шляхом втручання у всі сфери життєдіяльності наркомана.

За десятиліття пошуків та експериментів фахівцями різних напрямків вироблено цілий ряд методів позбавлення залежності. У сучасних пацієнтів є реальні шанси на одужання і повноцінне життя. Варто лише визнати проблему і звернутись за допомогою. Наркологічній центр в Хмельницькому готовий прийняти кожного, хто вирішив докорінно змінити свою долю.

Умови, що сприяють одужанню наркохворих

Лікування наркозалежності триває довго. На його швидкість і успішність впливає багато факторів:

  • види шкідливих речовин, які вживав хворий;
  • період, протягом якого пацієнт був під дією психотропних препаратів;
  • вік і стать людини, її соціальне оточення.

Серед усіх складників головне місце займає бажання одужати. Якщо воно відсутнє, то фахівці і персонал закладу докладають максимальніх зусиль на пробудження свідомості пацієнта. Тільки тоді, коли він сам почне прагнути змін, розпочнеться справжнє зцілення.

Для досягнення стабільної і довготривалої ремісії треба створити сприятливі умови. Наркологічний центр (Хмельницький) — якраз той заклад, де вже є все необхідне:

  • по-сучасному обладнані медичні кабінети, тренувальні зали, природне середовище;
  • комфортні умови проживання, здорове харчування, оптимальний розпорядок дня;
  • досвідчені фахівці, ефективні методики, корисні зв’язки з впливовими особами та організаціями.

Потрапивши сюди, наркозалежний матиме змогу очиститити організм, відпочити від негараздів, знайти розуміння і підтримку. На перших порах він буде знаходитись під постійним наглядом. Психотерапевти, волонтери, соціальні працівники навчать відшукувати точки опори, відчувати радість буття, планувати життя і мріяти. Вони сприятимуть у налагодженні контактів з рідними, влаштуванні на роботу, самореалізації. Кожен пацієнт зможе в будь-який момент звернутись до працівників закладу, щоб поділитися здобутками або отримати пораду.

Наркологічний центр в Хмельницькому — це місце оновлення людини. Звертайтесь сюди якнайраніше! Не давайте хворобі заволодіти найціннішим — життям!