Чому слід обирати саме наркологічний центр у Луцьку?

Згідно сучасним дослідженням вчені зійшлися в думці що наркоманія є небезпечним фізико-психічним захворюванням, лікування якого можливе тільки в спеціальних медичних установи під суворим наглядом лікарів. В першу звертатися у наркологічний центр в Луцьку, щоб не допустити летального результату.

Наркологічна клініка Луцьк має всі необхідні ресурси і обладнання щоб надавати не тільки невідкладну медичну допомогу людям що страждають на алкоголізм і наркоманію, а й проводити комплексне лікування залежностей. У своїй роботі фахівці використовують провідні світові методик боротьби з залежностями, які встигли довести свою ефективність. Також особливістю лікування тут є індивідуальний підхід, який дозволяє максимально адаптувати курс лікування і реабілітації виходячи з особливостей особистості і фізичних можливостей пацієнта. Доктора з розумінням ставляться до проблеми залежностей, і намагаються допомогти кожному, хто цього потребує.

Ключові принципи лікування у даному закладі

Порівняно недавно наркоманія вважалася практично невиліковною хворобою, адже люди, які проходили медичне лікування, в більшості випадків поверталися до вживання наркотиків. Пов’язано це було з тим, що проблема наркотичної залежності була мало вивчена, і лікарям-наркологам не було відомо про існування психічних передумов її розвитку. Тому фактично вони просто усували наслідки залежності і нормалізували загальний фізичний стан пацієнта, по суті просто готуючи його до повернення до залежності.

Сьогодні ж наркологічний центр Луцьк має в своєму штаті досвідчених професіоналів, які йдуть в ногу з часом, добре розбираються в інноваційних методиках лікування і розуміють природу наркотичної залежності. Вони використовують для лікування пацієнтів програму «12 кроків», яка приділяє особливу увагу вирішенню психічної проблеми залежності. Робота з психологом вкрай важлива і необхідна пацієнтам, які страждають наркотичною залежністю.

Після курсу лікування перед залежним виникає боязнь того, що він не зможе ужитися в суспільстві, так як останні місяці (а часом і роки) його життя, були проведені в залежності, де головним завданням було пошук і вживання предмета наркоманії. Програма реабілітації покликана навчити пацієнтів центру соціальним нормам і правилам, а також правильній взаємодії з суб’єктами суспільства. Саме тому Луцьк наркологічний центр вважається найкращім у своїй сфері.