Сучасне лікування від наркозалежності

Якщо хтось з рідних або друзів намагається подолати наркотичну залежність, без допомоги наркологічного центру шанси на одужання є дуже мізерними. Стаціонарне лікування залежних у спеціалізованих закладах включає інтенсивну терапію, необхідну для перемоги над наркоманією. Наркологічний центр Мукачево готовий надати допомогу у лікуванні всім бажаючим та повернути на правильний шлях, щоб продовжувати жити успішним, щасливим і продуктивним життям.

Як проводиться лікування у центрі?

Стаціонарний центр лікування наркозалежності надає можливість жити поруч з іншими пацієнтами, які борються з наркотиками, що допомагає хворим швидше оговтатися від залежності та подолати бажання вживати отруйні речовини. Навколо хворих цілодобово знаходиться кваліфікований медичний персонал, який зможе надати допомогу у будь-якій ситуації. Наркологічний центр в Мукачево пропонує цілодобове комфортне проживання протягом певного часу. На першому етапі лікарі визначать програму лікування, яка обирається на індивідуальній основі, виходячи з багатьох факторів. Спеціалісти центру при розробці програми беруть до уваги тип препарату та термін його вживання, фізичний та психічний стан хворого, вік та соціальний статус залежного. У стаціонарному центрі хворий будете отримувати терапевтичне лікування на щоденній основі. Також пацієнти беруть участь в програмах підтримки, які складаються з корисної інформації щодо подальшого щасливого, повного позитивних емоцій життя без вживання наркотиків. Ці групові заняття дозволяють хворим, оговтавшись від наркоманії, взаємодіяти з іншими пацієнтами, які знаходяться в аналогічній ситуації. Зазвичай буває корисно для відновлення окремих осіб, знати, що вони не самотні у боротьбі з наркотиками. Це почуття підтримки спільноти є невід’ємною частиною процесу долання страшної недуги.

Лікування наркоманії в центрі проводиться не тільки медикаментозними препаратами, але й через вплив на психологічну і соціальну складову. Це так званий процес реабілітації, який рекомендується після проходження медикаментозного курсу. Відновлення людини в процесі реабілітації значно знижує ризик повторного зриву, і запобігає рецидиву, завдяки чому понад 60% залежних, які пройшли повне лікування в нашому центрі, позбавляються від наркоманії, стабільно утримуються від прийому наркотичних речовин, повноцінно живуть, працюють, виховують дітей, і не відчувають негативного впливу свого минулого діагнозу.