Кваліфікована допомога у позбавленні від наркозалежності

Наркоманія – страшна хвороба, яка потребує негайного лікування. Наслідки безпечності або зайвої надії на самостійне лікування наркозалежності можуть бути трагічними: за свою багаторічну практику спеціалісти наркологічного центру багато разів стикалися з важкими випадками, при яких тільки ефективне і термінове лікування наркоманів рятувало їх від трагічного результату. Наркологічний центр Суми – один з лікувальних закладів для наркоманів, в якому можна отримати справжню допомогу і повернутися до повноцінного життя без руйнівної залежності.

Методи лікування та адаптація хворих

Як показує практика, найважливіші умова і принцип лікування наркоманії – це ізоляція пацієнта на початковому моменті одужання. Саме тому на базі центру лікування наркоманії створений закритий стаціонар, який забезпечує, з одного боку, комфортні умови для терапії, реабілітації та проживання, а з іншого – повне обмеження контактів пацієнта з небажаним оточенням. Цілодобова охорона повністю виключає можливість проникнення сторонніх осіб на територію центру або передачу заборонених речовин. Наркологічний центр в місті Суми застосовує тільки найбільш ефективні методики лікування наркозалежності, що дозволяють домагатися очевидних позитивних результатів. Програми, розроблені провідними фахівцями, сприяють відновленню фізичного і психологічного здоров’я пацієнта. При цьому реабілітаційна терапія включає в себе як терапію медикаментами і лікувально-оздоровчі процедури, так і психотерапію, націлену на роботу із середовищем і оточенням. У комплексі це забезпечує стійке позбавлення від наркозалежності з мінімальним ризиком рецидивів. В рамках програми проводиться не тільки лікування фізичної та психологічної залежності, а й соціальна адаптація. Пацієнт вчиться приймати допомогу, брати відповідальність за свою поведінку, своє життя і наслідки свого вибору. Подібна робота проводиться і з близькими: це допомагає їм зайняти відповідальну батьківську позицію. Комплексний курс дозволяє досягти позитивних результатів лікування наркоманії, а створення здорового мікроклімату в родині – посилити мотивацію до повного і беззастережного одужання.

Протягом тривалого часу спеціалістами наркологічного центру успішно застосовується унікальна лінійка програм лікування, які гарантують успішне позбавлення від наркотичної залежності. Вибір індивідуальної схеми лікування залежить від переваг, та особливостей організму пацієнта, і чинників, що викликали звикання. Всі бажаючі мають можливість проходити лікування в комфортабельному стаціонарі та в сприятливій для одужання атмосфері.