Наркологічний центр в Трускавці – комплексне лікування залежності

Наркологічний центр – це установа, де проводиться лікування та реабілітація залежних від небезпечних хімічних речовин. У центрі організована терапія при запущених стадіях наркоманії, проводиться індивідуальне лікування від залежності на всіх рівнях, тому щорічно центр покращує свої минулі показники та здобуває нові досягнення у доланні страшної недуги. В основі роботи закладу лежить професіоналізм і досвід фахівців, для яких наркологія стала покликанням, справою життя. Тут не просто знімають ломку, а працюють над повноцінним комплексним одужанням, і намагаються домогтися ефективного результату в кожному випадку. Наркологічний центр Трускавець стає рятівним для пацієнтів, які втратили сенс життя та не розуміють, як можна вибратися із міцних тенет хвороби, яка поступово руйнує організм.

Лікування проводиться за стандартною схемою, але при цьому для кожного пацієнта підбираються індивідуальні методи. Хімічну залежність спочатку усувають на рівні фізіології, роблять так, щоб організм перестав відчувати болісний стан при відсутності наркотику, відновлюють нормальну роботу внутрішніх органів і систем організму, роблять пацієнта більш стійким до зриву і упевненим в завтрашньому дні. Уже на етапі медикаментозного лікування з залежним працюють психологи, які допомагають прийняти рішення про реабілітацію, вийти з емоційного тупика, знайти віру в себе. Після того, як фізичні прояви залежності усунені, терапія переходить в руки психологів, а залежний відправляється в реабілітаційний центр.

Відновлення повноцінного життя

Реабілітацію складно назвати словом лікування, адже тут немає ніяких процедур, не застосовують таблетки і не працюють лікарі. Це процес відновлення, адже поки людина перебувала в залежності, вона втратила вміння працювати, спілкуватися, нести відповідальність за своє життя. Поступово ці навички можна повернути, якщо виконувати всі рекомендації фахівців, і прагнути якнайшвидше стати здоровим. Наркологічний центр в місті Трускавець пропонує:

  • комплексне лікування наркоманії і алкоголізму;
  • ефективні методи лікування і реабілітації;
  • професійних наркологів та психологів;
  • мотивацію;
  • роботу до повного результату і допомогу в соціальній адаптації.

У центрі спочатку проводиться консультація, на якій пацієнтові розповідається приблизний план лікування, методи, їх ефективність. Потім призначається медичне обстеження і тільки на основі його даних підбирається конкретний курс лікування. Наш наркологічний центр дає можливість кожному залежному повернутися в суспільство повноцінною людиною.