Наркологічний центр в Ужгороді – гарантія якісної та професійної терапії

Наркологічний центр в Ужгороді спеціалізується на боротьбі з різними видами залежностей зокрема і з наркоманією. Лікування проводиться кваліфікованими фахівцями в області подолання наркотичної залежності. У своїй практиці працівники центру використовують відому в усьому світі програму «12 кроків». На відміну від багатьох закладів, які дозволяють позбутися лише від фізичної залежності, тут пропонується повне позбавлення на психологічному і фізичному рівнях. Протягом усього лікування з кожним пацієнтом тісно взаємодіють досвідчений лікар-нарколог і психолог – такий симбіоз дозволяє гарантувати повне позбавлення від наркотичної залежності.

Поступаючи в наркологічний центр Ужгород, перед початком лікування всі пацієнти проходять процедуру детоксикації, яка полягає у видаленні з організму токсинів і інших шкідливих речовин, що скупчилися за час вживання наркотиків. Також перед початком лікування необхідно зняти абстинентний синдром (позбутися від так званої «ломки»). Кваліфікований персонал, передові методики лікування, гарне оснащення центру, бажання пацієнта позбутися від наркоманії та підтримка його близьких – ось ті ключові фактори, що дозволяють наркологічнму центру успішно боротися з наркотичною залежністю будь-якій стадії.

Переваги лікування у цьому наркологічному центрі

Крім індивідуального підходу до кожного пацієнта застосовується і групова терапія, яка допомагає пацієнтам зрозуміти, що вони не самотні у своїй проблемі, а також наочно показує, що перемогти залежність можна. Програма лікування і реабілітації для кожного пацієнта розробляється індивідуально, виходячи зі специфіки випадку, і особливостей особистості пацієнта. При строгому дотриманні всіх приписів лікарів нарколога та психолога центру, гарантія одужання становить практично 100%.

Вплив і шкода від наркотиків залежить від їх виду, і кожен таїть в собі приховану загрозу. Марихуана чревата розвитком серйозних захворювань дихальних шляхів, зниженням пам'яті, розвитком психозів, і зниженням інтелекту. Всі «легкі» наркотики помітно знижують розумові здібності людини і планомірно ведуть до деградації особистості. Лікування залежності від легких наркотиків проходить за класичною методикою: детоксикація, створення мотивації на лікування, безпосередньо лікування, реабілітація та подальша рессоціалізація. Наркоманія виліковна, і подолати її можна. Необхідно лише знайти в собі сили і мотивацію, а все інше зробить наркологічна клініка Ужгород та професіонали, які працюють тут.