Куди потрібно звертатися, щоб вилікуватися від наркозалежності?

Сучасні методики лікування наркоманії суттєво відрізняються від принципів «каральної медицини» радянського періоду. Вони засновані не тільки на досить швидкому полегшенні стану пацієнтів, уважному і коректному до них ставлення, а й на професійній роботі з особистістю, повному та ефективному її відновленні. Наркологічний центр в Тернополі – переконливий доказ правильності такого підходу.

Актуальний підхід до лікування наркоманії передбачає обов’язкове використання найсучаснішої медичної бази. Без неї неможливо позбавити пацієнта від нестерпних страждань досить швидко і відносно просто – так, щоб вже в перші дні лікування він відчув, що повернення до справжнього життя можливо і, перебуваючи на правильній хвилі, постарався відразу ж мобілізувати всі сили для комплексного лікування, яке може бути досить довгим. Таку базу сьогодні має в своєму розпорядженні центр лікування наркоманів.

Особливості лікування в наркологічній клініці у Тернополі

Доктора, клінічні психологи, реабілітологи, фізіотерапевти і психотерапевти, середній медичний персонал з великим досвідом і волонтери працюють разом багато років, працюють злагоджено і самовіддано. Основний принцип їх роботи можна визначити як принцип «рівний – рівному». Неуважне, байдуже, тим більше, презирливе ставлення до пацієнтів не допускається, вважається ознакою непрофесіоналізму, невідповідності займаної посади.

Наркологічний центр працює на основі єдиної, мабуть, методики, яка визнається безсумнівно ефективної у всьому світі, дає найкращі результати і зберігає досягнутий ефект навіть після того, як пацієнти залишають центр. Мова йдеться про програму «12 кроків».

Підтримка фахівців, багатостороння і грамотна, починається вже в момент першого звернення хворого або його родичів – особисто, онлайн або по телефону. Вони допомагають подолати стрес, змінити ставлення до проблеми, точно поставити діагноз, розробити правильну індивідуальну програму курсу. Після повного лікування пацієнти зазвичай залишаються на зв’язку, приходять до фахівців, щоб подякувати їм і разом порадіти новим життєвим успіхам і просто здоровому життю – найбільшому чуду, яке вони змогли оцінити тільки завдяки лікуванню.

Як ви самі можете побачити, наркологічна клініка, яка розташована у Тернополі, – це реальній шанс реабілітації у найкоротший термін. Звертайтеся, бажаємо успіхів!