ЩО   ТАКЕ

 ЛІКУВАННЯ       НАРКОМАНІЇ

ПО–СУТІ

               Що таке наркоманія? Чи це хвороба? Чому та як вона виникає?  Хто такі наркомани і як вони живуть? Якщо хвороба, то як її лікувати?  Чи взагалі можливе одужання наркомана?

Давши відповіді на ці питання — можна зрозуміти цю проблему.

Наркоманія (від грецьких  narco сон, заціпеніння та maniaбезумство, потяг, пристрасть) згідно визначення ВООЗ(всесвітньої організації охорони здоровя) — це систематичне вживання речовин віднесених до офіційного списку наркотиків,  психічна та фізична залежність від цих речовин, а також розвиток абстиненції (ломки). ВООЗ також класифікувала наркоманію як хворобу із психічними та поведінковими розладами особи внаслідок вживання психічно-активних речовин МКХ-10  (F10-F19).

 

vk_saved_photo_-635858466646212902

Причини її виникнення лежать у багатогранному впливі соціуму на особистість. Часто незріла молодь, піддається на спокуси в цьому світі, навіть не підозрюючи смертельної небезпеки, яка чекає на неї. Існує помилковий міф про те, що буцім від одноразового прийому наркотику нічого не буде. Правда ж страшна – сучасні синтетичні наркотики викликають незворотні зміни у мозкові людини та розвивають  залежність після прийому першої дози. Інші наркотичні речовини повільно затягують у зашморг залежності та повільно душать людину.  Звідси робимо висновок, що є життєво необхідним говорити з підлітками про цю проблему. Адже здебільшого вперше пробують наркотики з цікавості, у важкому емоційному стані, під впливом компанії.

Свідомі батьки просто зобов’язані провести інформаційну роботу з власними дітьми. Також важливо навчити їх брати на себе відповідальність за власні вчинки і усвідомлювати їх наслідки. Так як життя наркомана важке та не просте, наповнене душевним та фізичним болем, смутком, брехнею, криміналом та смертю. Крім  того, за час вживання у особи виробляється інша модель поведінки, при якій приглушується все людяне та позитивне. Натомість в неї розвиваються нові негативні риси характеру, які глибоко вкорінюються і стають другим «я».

 

img-20160821-wa0021

Ось у цьому і полягає вся складність лікування. На сьогоднішній день Міжнародна Антинаркотична Асоціація (МАА) веде боротьбу з цією хворобою. Ми розробили унікальну програму реабілітації наркозалежних. ЇЇ СУТЬ  ПОЛЯГАЄ У ТОМУ, ЩОБ СПОНУКАТИ НАРКОМАНА ЗАХОТІТИ ЖИТИ ПО НОВОМУ, А ПОТІМ ДОПОМОГТИ ЙОМУ ЗМІНИТИ СЕБЕ ТА ВЛАСНЕ ЖИТТЯ. Цього можна досягти помістивши людину у інше середовище(терапевтичну спільноту одужуючих людей) і показати їй всю нікчемність та безглуздість життя, яке вона веде. Водночас ми показуємо переваги, повноту, успіх, перемогу та красу тверезого життя на власному  прикладі. І сотні людей, котрі пройшли наш курс реабілітації сьогодні являються тверезими, щасливими, успішними людьми.

 

ЗМІНИВШИ  СЕБЕ — ЗМІНИШ  СВІТ