Основні принципи лікування залежності в нашому центрі

Лікування наркоманії, алкоголізму та ігроманії в Україні, а також реабілітація та ресоціалізація залежних людей – наш головний профіль. Про нас говорять сотні змінених життів, відновлених і щасливих сімей. Про нас пам’ятають ті, хто колись зробив перший крок у повернення до себе, крок в нашу клініку. І Ви можете переконатися в цьому особисто, подивившись відгуки про результати нашої роботи.

Головний принцип нашого реабілітаційного центру – одужання має бути дієвим і комфортним. Доброзичлива і уважна команда професіоналів, індивідуально підібрана програма одужання, індивідуальне та групове консультування, робота з кваліфікованим психотерапевтом, сімейна терапія, відвідування тренажерного залу, а також інші активності сприяють відновленню вашої душевної та фізичної рівноваги.

Лікуванням яких залежностей займається наша клініка?

При лікуванні алкоголізму ми враховуємо не тільки фізичну залежність, але також розглядаємо алкоголізм як «хворобу душі». І в даному контексті ми враховуємо всі і особливості кожної людини, яка звернулася до нас за допомогою. Тому детоксикація, яку так часто видавали за лікування алкоголізму в Україні, в нашому реабілітаційному центрі є лише першим кроком на шляху до одужання. Наша методика, на відміну від інших підходів, виключає як медикаментозні засоби, так і програми, засновані на страху людини перед можливими негативними наслідками вживання алкоголю і наркотиків після кодування.

Сьогодні лікування наркоманії в Україні забезпечують багато центрів реабілітації, що знаходяться у великих містах. Ми ж впевнені, що найбільш якісне, швидке та ефективне лікування від наркоманії можливо лише в безпосередній близькості з природою і свіжим повітрям. Тому і слідуємо цим принципам.

Лікування ігроманії в Україні в цілому сьогодні більш ніж актуально. Самостійно позбутися такої залежності вкрай важко, а найчастіше – практично неможливо. Але рішення існує – звертайтеся за консультацією в наш центр абсолютно безкоштовно, і ми пройдемо нелегкий шлях одужання від і до разом, допомагаючи і підтримуючи вас на кожному етапі.

Таким чином, у нас ви гарантовано зможете позбутися від ігроманії, наркотичної залежності та алкоголізму. Звертайтеся!