Сучасні відділення реабілітаційного центру – цілодобова допомога хворим на нарко-, алко- та ігроманію

Наркоманія – тяжка хвороба, яку майже неможливо подолати допомоги професіоналів. Це не просто хімічна, але також серйозна психологічна залежність, саме тому важливу роль грає створення сприятливих умов для лікування:

  • точний розпорядок дня з чергуванням розумової та фізичної праці, відпочинку;
  • відсутність несанкціонованого доступу до наркотичних речовин;
  • фізичні вправи та трудотерапія;
  • психотерапія, зокрема робота над усвідомленням проблеми та мотивацією;
  • підтримка врівноваженого емоційного стану та ігротерапія;
  • відновлення втрачених людських якостей та духовної сфери.

Забезпечити ці умови та постійний нагляд за хворим можуть тільки команда фахіців, які працюють у відділеннях наркологічного центру.

Відділення наркологічного центру на Західній Україні

Наш наркологічний центр має відділення у Львові та Івано-Франковську, обладнані з урахуванням найсучасніших тенденцій у лікуванні наркоманії, алкогольної та ігрової залежності. Кваліфіковані лікарі, компетентність яких підтверждена численними сертифікатами, сучасне медичне обладнання та збалансований раціон допоможуть легко позбутися хімічної залежності. Технічні засоби контролю та наявність власної, закритої від сторонніх території забезпечать повну відсутність спокус і спростять шлях до повного одужання. Психологи та фахівці з соціальної роботи нададуть психологічну підтримку, посприяють поверненню до нормального суспільного та сімейного життя.

Відділення у Львові та Івано-Франковську працюють амбулаторно та стаціонарно, також можлива комбінація цих режимів. Пацієнтам, які через сімейні зобов’язання не можуть приділити всю увагу лікуванню, надається змога залишати відділення увечері, щоб повернутися з ранку. Це дозволяє підтримувати соціальні функції в період проходження терапії.

Проте набагато простіше повністю позбутися спокус та знизити до нуля ризик рецидиву, обравши стаціонарне лікування. Тим більше, що обидва відділення наркологічного центру пропонують перевірений режим дня, в якому знайдеться час на працю, цікавий відпочинок та самовдосконалення.

Обравши зручне відділення та реабілітаційну програму, ви повернете контроль над своїм життям вже за декілька тижнів!