МАА як організація бореться із смертельною хворобою, яка називається ХІМІЧНА ЗАЛЕЖНІСТЬ від психічно-активних речовин. Це є первинна, смертельна, прогресуюча, хронічна хвороба, яка характеризується насамперед нестримним бажанням людини вжити ПАР . Наслідком цього є зміна поведінки та способу мислення, погіршення фізичного та психічного стану здоровя, соціально-побутові проблеми. В Україні найбільше поширені алкоголізм та наркоманія. Це є серйозною проблемою у багатьох сімях. Тому виникає необхідність у наданні допомоги, як для самих залежних, так і для їхніх рідних та близьких І ми хочемо надати Вам необхідну інформацію, для  розпізнавання цих недуг на ранніх стадіях, а також застерегти молодих людей від необдуманих вчинків.

Привіт дорогий друже. Ми взиваємо до того доброго , людяного в тобі, що ти заглушаєш вживанням. Можливо ти на когось чи на щось ображений, можливо розчарований, можливо у твоєму житті відбулись якісь події. І ти просто  виявився не готовий до них. Так чи інакше у тебе є проблема залежності. Подивись на те, як ти живеш. Можеш заперечувати наявність проблеми і тішити себе ілюзіями скільки хочеш, однак це не змінить дійсності. Через твою    залежність до  ПАР страждають всі твої рідні, близькі, друзі, знайомі, чужі люди, та насамперед мучишся-ти. Просто уяви емоції своїх мами, батька, брата, сестри, дітей,  дивлячись на те, як ти гинеш потопаючи у проблемі. У них опускаються руки від безвиході,відчаю та неможливості впливати на твої дії. До тебе вже всі втратили довіру. Скоріше за все від тебе вже відвернулися всі твої друзі та знайомі. Тобі ні з ким поговорити, крім нових «друзів». Задумайся про що ви спілкуєтесь. Як правило це спілкування зводиться до кількох тем : Де взяти гроші? Скільки і в кого будемо брати? З понеділка завязую-це точно!

Але це тільки вершина айсберга. Справжні проблеми відбуваються всередині людини. Згадай, коли ти вперше обманув, а потім – вкрав. З часом така поведінка стає необхідною та звиклою, і перетворюється у спосіб життя.  Хоча інколи прокидається сумління, яке закликає зупинитись. І на якийсь час приходить розуміння того, що ти живеш не правильно і потрібно щось змінити, і навіть на якийсь час припиняєш вживати. Та на жаль, згідно статистики, дуже малий відсоток людей, які власними силами змогли побороти цю хворобу. У більшості випадків самому справитись не вдається. На цьому тлі приходить розчарування та руйнування власного міфу «я в будь-який час зможу покинути це» . Приходить розуміння, що ти не такий вже й сильний, і що ти антисоціальна особа, яка несе тільки руйнування. На цих емоціях людина ще глибше поринає у вживання, що часто призводить до смерті.

Звертаємось до молодих людей:

Не починайте вживати алкоголь чи наркотики. Це може призвести до розвитку хімічної залежності, зі всіма наслідками описаними вище!!!