Лікування наркоманії: повернутися до щасливого життя допоможе сучасний реабілітаційний центр

Сувора правда про наркотики свідчить, що психоактивні засоби, які потрапляють в організм, особливо детоксикаціяпідлітковий чи жіночий, призводять до незворотніх наслідків. Це ракові пухлини, дистрофії, порушення роботи шлунку та дітородної функції, розлади психіки та зниження розумових здібностей. Детоксикація природним шляхом, яку має виконувати печінка, легені чи нирки, у хворих на алкоголізм чи наркоманію не спрацьовує, оскільки всі ці системи працюють в них недосконало. І тому перше завдання тих, до кого хворий звернувся по професійну допомогу, – очистити клітини всіх систем від присутності шкідливих речовин. Однак лікування наркоманії не завершується на цьому етапі, важливою складовою комплексної допомоги є також проведення роботи щодо повернення особи до повноцінного життя у суспільстві.

Детоксикація для алко- та наркозалежних

програма детоксикаціїЗадля виведення залежних із критичного стану слід звертатися до спеціалізованих закладів, де клієнт пройде повне попереднє медичне обстеження. Важливо з’ясувати «стаж» шкідливої звички, ступінь ураження органів і систем, наявність алергічних реакцій чи спадкових захворювань. Програма детоксикації являє собою комплекс заходів, які направлені на очищення ослабленого на імунітет організму підопічного від токсинів.

Клієнти реабілітаційних центрів отримують медикаментозне лікування та проходять фізіотерапевтичні процедури, які додатково стимулюють природні способи детоксикації. Укріплення і відновлення відбувається поступово, на фоні збалансованого харчування і помірного фізичного навантаження.

Психологічна допомога

У комфортних умовах із пацієнтом будуть працювати не лише лікарі, а й психотерапевти. Вони створять дляпрограмма детоксикации в реаб. центре
участників реабілітаційних програм новий простір для спілкування, де у групах товариші по нещастю зможуть разом робити перші кроки до здорового і незалежного від наркотиків життя. З кожним із них психолог обговорить нові досяжні цілі, розробить план дій на короткочасний та довготривалий період і допоможе знайти інші засоби (не через занурення у фатальну безодню!) виходу із стресових ситуацій, з якими пацієнт буде стикатися щодня за межами лікувального закладу.

Ефективне лікування наркоманії неможливо уявити без допомоги небайдужих оточуючих. Із рідними колишнього залежного працюють спеціалісти-психологи, допомагаючи їм правильно сприймати і коректно реагувати на повернення члена родини, який тимчасово потрапив у хибний світ наркотиків у пошуках легкого щастя.