Лікування наркоманії в сучасному реабілітаційному центрі

Лікування наркотичної залежності – це те, чим професійно займаються фахівці реабілітаційного центру, який має успішний досвід у лікуванні від наркоманії. В основі залежності від хімічних речовин лежить фізична пристрасть, сформована на рівні організму, і психологічна тяга, що не відпускає довгий час. Саме на підставі цих двох компонентів і будується концепція лікування, яку проводить реабілітаційний центр Луцьк. Програма включає в себе обов’язкове індивідуальне медикаментозне лікування і тривалу психологічну реабілітацію.

Лікування в центрі починається з ретельного обстеження організму. З’ясовується, які супутні захворювання турбують людину, наскільки сильно організм постраждав від дії наркотичних речовин, що можна зробити, щоб уникнути протипоказань. На підставі даного лікування фахівець призначає медикаментозні процедури. Обрана методика залежить від стану здоров’я, типу вживаної речовини, переваг залежного. Всі медикаментозні процедури покликані зняти гострі симптоми, полегшити фізичне самопочуття, усунути ломку і дозволити пацієнтові відчути себе цілком здоровим. Як правило, пацієнти центру відчувають фізичну незалежність вже через 1-2 тижні після початку лікування, але потрібно розуміти, що це полегшення не дасть ефекту без реабілітації.

Реабілітація для відновлення всіх сфер життя

Впоравшись з наркоманією на рівні організму, багато залежних зупиняються, і при цьому продовжують жити в думках про наркотик. В кінцевому підсумку ці думки доводять до зриву, і зводять нанівець всі результати. Реабілітаційний центр в Луцьку створює такі умови, що пацієнт поступово відвикає від вживання наркотику, бачить всю безглуздість свого минулого існування, і спільно з психологом знаходить причини, що спонукали його стати наркоманом. Ефективність реабілітації досягається тільки при послідовному і поступовому відновленні, неможливо повністю змінити свої погляди, звички, світогляд за пару тижнів, не менше півроку потрібно для стабільної ремісії. У реабілітаційному центрі основний ухил роблять на комплексне лікування наркоманії, розуміючи її психофізичний характер. В послуги фахівців входить:

  • обстеження і підбір індивідуального медикаментозного курсу;
  • лікування фізичної залежності сучасними методами;
  • реабілітація;
  • підтримка в період соціальної адаптації.

Ми не тільки лікуємо і реабілітуємо, а й допомагаємо залежному прийти, нарешті, до рішення розпочати терапію, мотивуємо його не відкладати лікувальний процес, і почати його якомога раніше.