• наркологический центр львов
  • лікування-наркоманії

Як екстазі діє на організм людини і які відчуття викликає?

Екстазі вважається широко поширеною назвою досить складної речовини психоактивної типу МДМА. Зараз його впускають у вигляді круглих таблеток яскравого відтінку і порошку. Коли наркотик починають приймати в преоральной формі, ефект від нього може наступити вже через годину. Спочатку стає помітним невелике поколювання і незначний приплив веселощів. Частина людей стикаються з проявами нудоти і запамороченням, але це проходить в найкоротші терміни.

Протягом двух-трьох годин ефект може надходити поетапно і з кожним новим приходом ставати все більш помітним. Присутній легкий настрій, а також фізична насолода, ейфорія, відкритість і навіть співчуття до оточуючих людей. Органи почуттів починають загострюватися. Якщо говорити про сексуальну активність, то вона приносить неймовірне задоволення. Також спостерігається розслаблення м’язів, а звукове і колірне сприйняття стає набагато інтенсивніше. Почуття блаженства супроводжується і тим, що вживання екстазі робить спілкування з іншими більш простим.

В результаті пік дії завершується, а ефекти тривають приблизно 5 годин. Вони поступово згасають і в підсумку зовсім припиняються. Далеко не кожен наркоман стикався з позитивним досвідом вживання вищеописаної речовини. Іноді залежні стикаються з нудотою, больовими відчуттями в кінцівках, помутнінням свідомості, тривогою, депресією і навіть параноїдальні симптомами. Надмірну спрагу можна назвати ще одним побічним ефектом вживання наркотику. Залежному стає складно спати після прийому речовини.

Чи можливо вилікувати залежність від екстазі і як це зробити?

Вищеописана речовина є таким наркотичним стимулятором, забути про який самостійно не представляється можливим. Наркоману навіть навряд чи вдасться самостійно знизити дозу. Тому обов’язково потрібно взаємодія з кваліфікованими лікарями.

Що стосується прогнозів лікування залежності від екстазі, то вони в більшості випадків позитивні. Використання лікарських препаратів взагалі не вважається потрібним. Спочатку стабілізується стан хворого, а потім здійснюється процедура під назвою детоксикація, що рятує від негативного впливу токсичних речовин. У підсумку в найкоротші терміни нормалізується загальний стан і колишній наркоман розуміє, яку серйозну помилку він зробив, почавши вживати наркотик. Важливим вважається і взаємодія з кваліфікованими фахівцями, адже тільки вони здатні надати якісне екстазі лікування.