• наркологический центр львов
  • лікування-наркоманії

Що являє собою ЛСД і як даний наркотик впливає на організм?

Лізергінова кислота стала матеріалом, з якого синтезується в кристалічній формі найсильніший галюциноген. Для зручності поширення кристали наркотику розчиняються і з їх допомогою виготовляються маленькі таблетки, желатинові квадратики, капсули. Нерідко можна зустріти і абсорбуваний папір з дрібними картинками. Якщо ви помітили щось схоже у знайомого – знайте, це поганий знак.

Як такої, фізичної залежності від ЛСД немає. Навіть при відміні препарату не виникає ломки. Але психологічна залежність – це дуже частий наслідок вживання. Залежна людина може відчувати труднощі зі сприйняттям реального стану справ. Як наслідок, починаються проблеми з навчанням, спілкуванням, роботою, починається розлад у родині. Серйозний розрив з реальністю рідко призводить до гарних наслідків.

При вживанні наркотика у людини виникають зорові галюцинації і бачення. Сильно змінюються внутрішні відчуття і відчуття часу. В такому стані втрачається колишнє почуття обережності, здатність робити розумні судження. Такий наркоман може легко випригнути з вікна або прогулюватися посередині дороги з інтенсивним рухом, перебуваючи в блаженному невіданні. Бачачи таке, ви повинні негайно вжити заходів.

Особливості лікування залежності від ЛСД

На думку наркологів, які займаються даної проблемою, головна небезпека цього наркотика полягає в тому, що його вживання викликає тривалі депресивні стани, що нагадують шизофренію. До того ж, на відміну від багатьох інших наркотичних речовин, кислота володіє накопичувальними властивостями, отже – резистентність організму буде знижуватися, змушуючи наркомана постійно збільшувати дозу.

Лікування залежності від ЛСД – це складний поцес, але при правильному підході ефекту досягти можна. Триває реабілітація довго і проходити повинна виключно в умовах спеціалізованих медичних установ. На щастя, абстинентного синдрому при вживанні наркотику не виникає – це дає можливість різко припинити прийом препарату і зосередитися на психологічних факторах.

Наркологи, що мають досвід в ЛСД лікування, стверджують, що позбутися від проблеми хоча і непросто, але можливо. Більш того, якщо наркоман потрапив до нарколога на початкових етапах розвитку залежності, небезпечних для життя чи здоров’я наслідків у нього не розвинеться. Головне – не упустити той момент, коли близька людина потрапить у складну ситуацію залежності і не зможе впоратися з нею самостійно.