• наркологический центр львов
  • лікування-наркоманії

Спайс – наслідки та методи лікування

Останнім часом все більшої популярності набирають нові синтетичні наркотики. Одним із найбезпечніших серед них являється спайс, який ще називають солями або сумішами для куріння. Вони приваблюють молодь своєю доступністю та дешевизною. Це є дуже шкідливий наркотик, який має сильний вплив на центральну нервову систему. Наслідки вживання спайсу важко передбачити, адже виготовляють його так звані «народні умільці» в незрозумілих приміщеннях. А для того , щоб уникнути кримінальної відповідальності постійно змінюють хімічну  формулу.

спайс

Результатом вживання спайсу стають фізичні та психічні розлади особи.  Відомо, що все частішають хімічні отруєння та летальні випадки від цієї речовини. Також відомо, що під дією цього наркотику люди ведуть себе неадекватно. Вони втрачають зв’язок з реальністю, не можуть оцінювати свої дії. Часто можна бачити на вулицях молодих людей, які  танцюють у всіх на очах, розмахують руками, співаючи пісень чи голяка бігають щось викрикуючи. На жаль, навіть після наркологічної детоксикації, немає гарантії повернення до адекватного стану. Як правило, такий залишковий ефект у поведінці зберігається тривалий час. Це значно ускладнює лікування спайсових наркоманів. Цей процес може тривати від кількох місяців до кількох років. Вся небезпека криється у хімічних складових спайсу, які легко та швидко засвоюються клітинами всього організму. Натомість ця отрута майже не виводиться з нього, а руйнує його зсередини. Тому таким людям необхідна допомога спеціалістів в області наркології, психології та психіатрії.

Тож звертаємось до батьків — БУДЬТЕ ПИЛЬНІ!!!

Звертаємо вашу увагу на те ,що визначити степінь залежності може спеціаліст. Однак існує декілька симптоматичних змін у поведінці. Якщо ваша дитина поводить себе неадекватно, не спить по кілька діб, надмірно дратівлива-це може бути ознаками вживання наркотику (спайс). У цьому випадку не потрібно впадати у паніку. А спокійно поговорити і в будь-якому результаті  звернутись до спеціалістів у цій галузі.