Кваліфікована допомога у доланні наркотичної залежності

Усвідомлення необхідності звернутися до фахівців, які можуть допомогти вирішити проблему зловживання наркотиків – є твердим першим кроком на шляху до одужання та подолання пристрасті і розпочати нове, здорове життя. Коли ви або близька людина потребує лікування від наркоманії перше куди необхідно звернутися за отриманням допомоги – це реабілітаційний центр для наркоманів. В спеціалізованому закладі освічені фахівці застосують цілий ряд ефективних методів, які допомагають людям подолати наркоманію.

Результативне позбавлення наркозалежності назавжди

Для тих людей, які знаходяться в процесі одужання від наркоманії, завжди існує можливість рецидиву. Ефективна сучасна програма, яку застосовує реабілітаційний центр у Львові, дає змогу хворим пройти повний курс лікування і підкріплює одужуючих від виникнення повторення вживання психоактивних речовин. У наших закладах одними з найрезультативніших варіантів, які використовуються для долання наркотичної залежності є детоксикація і психотерапія. В основу програм закладено першочерговий розгляд причин, що лежать в основі адиктивної поведінки хворого. Під час індивідуальної або групової терапії лікарі намагаються виявити та розкрити глибинні причини зловживання наркотичними речовинами, допомагаючи залежним вирішити ці питання таким чином, щоб вони більше не змушували їх повернутися до вживання отруйних речовин. Реабілітаційні центри України сьогодні використовують два різних типи програм лікування наркозалежності: стаціонарна та амбулаторна. В наших закладах створюється затишне середовище, яке не нагадує лікарню, а відповідає всім потребам для комфортного перебування та щонайскорішого одужання. Ми розуміємо, що звернення за допомогою є важким кроком, але наш сучасний неконфліктний підхід допоможе вам відновити контроль над своєю поведінкою у стресових ситуаціях, які зазвичай і викликають неконтрольований потяг до вживання наркотиків.

Ефективні програми долання залежності, які забезпечують швидке одужання

Якщо ви фізично пристрастилися до наркотиків, першим кроком у лікуванні в спеціалізованому закладі є детоксикація. Цей процес включає в себе усунення шкідливих речовин за допомогою ліків, які допоможуть зменшити симптоми абстиненції і контролювати почуття тривоги. Реабілітаційний центр забезпечить комфортні та безпечні умови для детоксикації і ви будете перебувати під 24 годинним професійним медичним наглядом. Лікування наркотичної залежності в наших закладах засноване на інтенсивній програмі групової терапії та індивідуальних сеансах. Це допоможе впоратися з залежністю і розпочати більш здоровий спосіб життя. Наші реабілітаційні центри стимулюватимуть подолати бажання вживати наркотичні речовини, та допоможуть впоратися з проблемами на шляху створення власної гідності і позитивного ставлення до оточення. Спеціалісти закладів проводять роз’яснювальні бесіди з членами сім’ї та друзями, адже їхня підтримка дуже важлива для одужуючого, який прагне жити без наркотиків.

На перший погляд це може здатися дуже туманною перспективою, але ми зробимо все, щоб допомогти вам відмовитися від наркотиків повністю, адже наші лікарі є експертами в наданні допомоги людям, які прагнуть направити своє життя в потрібне русло. Не втрачайте надію та звертайтеся до спеціалізованих закладів, які знають все про боротьбу із наркоманією.